Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

WOODWICK DUŻA ŚWIECA 609,5G

( ilość produktów: 3 )

Technologia PlusWick zastosowana w tych produktach sprawia, że aromat uwalnia się szybciej, a wosk wytapia się równomierniej, zapewniając najwyższą jakość spalania. Wytworna i jednocześnie prosta w formie duża świeca zapachowa WoodWick ma opatentowany organiczny drewniany knot, który podczas spalania wydaje dźwięk palącego się drewna. Każdy produkt ze sklepu Korleone zawiera również starannie wykonaną, drewnianą pokrywkę, którą można użyć jako podkładkę. Świeca duża ma szklany pojemnik w kształcie klepsydry i zawiera 609,50 g wosku, który dostarczy nam przyjemności z palenia do 120 godzin.  

Produkty WoodWick są znane z wysokiej jakości, świetnego wzornictwa i doskonałych, autentycznych aromatów.  

Sklep ze świecami Korleone: moc inspiracji prezentowych  

WoodWick to produkty z wyższej półki cenowej, co zdecydowanie powiązane jest z ich wysoką jakością i dużą wydajnością. W połączeniu z niezwykle estetycznym designem cechy te sprawiają, że jest to bardzo udany prezent, który cieszy się szczególną popularnością w sezonie jesienno-zimowym.  

Problematyczny może się jedynie wydawać wybór odpowiedniego zapachu. Jeśli szukamy prezentu dla bliskiej nam osoby, pewnie bardzo łatwo uda nam się wybrać odpowiednią świecę. Gama dostępnych w sklepie Korleone aromatów jest bowiem bardzo szeroka: od słodkiego Vanilla Bean, przez świeży Seaside Mimosa, aż po nieco cięższy, piżmowy Fireside. A co, jeśli nie znamy preferencji osoby, którą chcemy obdarować? Wówczas warto postawić na neutralne nuty: pomocne będą takie kompozycje jak zapach czystej, świeżo wypranej pościeli (Linen) czy aromat White Teak i White Tea & Jasmine.  

Zamów jedną z dużych świec WoodWick ze sklepu Korleone, by rozkoszować się ciepłem, zapachem i magicznym dźwiękiem trzaskającego kominka w ciemne, jesienne wieczory.

pixel